Autoritatea Rutiera Romana

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Alba
Adresa: Bd. Incoronarii, Nr. 34B, Alba Iulia, Jud. Alba
Telefon: 0721275284
Telefon/Fax: 0258813193
E-mail: alba@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Arad
Adresa: Str. Prunului, Nr. 66, Jud. Arad
Telefon: 0721275287
Telefon/Fax: 0257255408
E-mail: arad@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Arges
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 5, Pitesti, Jud. Arges
Telefon: 0721275286, 0248223005, 0248223174
Fax: 0248223006
E-mail: arges@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Bacau
Adresa: Str. Oituz, Nr. 2Bis, Jud. Bacau
Telefon: 0721275288, 0234578100
Fax: 0234577866
E-mail: bacau@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Bihor
Adresa: Str. Ovidiu Densusianu, Nr. 6, Oradea, Jud. Bihor
Telefon: 0721275289, 0259427310
Fax: 0259435344
E-mail: bihor@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Bistrita-Nasaud
Adresa: Piata Mica, Nr. 4, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0721275290, 0263236949
Fax: 0263239474
E-mail: bistrita@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Botosani
Adresa: Str.Unirii, Nr. 6, Jud. Botosani
Telefon: 0721275291
Telefon/Fax: 0231514192
E-mail: botosani@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Braila
Adresa: Bd. Alexandru I. Cuza, Nr. 3, Jud. Braila
Telefon: 0721275001
Telefon/Fax: 0239625482
E-mail: braila@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Brasov
Adresa: Str. Turnului, Nr. 5, Jud. Brasov
Telefon: 0721275328, 0268314054
Fax: 0268547621
E-mail: brasov@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Bucuresti
Adresa: Bd. Expozitiei, Nr. 1K, Sector 1, Bucuresti
Telefon: 0723379277, 0214104361, 0214104362, 0214104364
Fax: 0214104358
E-mail: bucuresti@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Buzau
Adresa: Str. Transilvaniei, Nr. 163, Et. 4, Jud. Buzau
Telefon: 0721275293
Telefon/Fax: 0238722309
E-mail: buzau@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Calarasi
Adresa: Str. Prelungirea Dobrogei, Nr. 1, Jud. Calarasi
Telefon: 0721275294
Telefon/Fax: 0242315847
E-mail: calarasi@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Caras-Severin
Adresa: Str. Laminoarelor, Nr. 6, Resita, Jud. Caras-Severin
Telefon: 0721275292, 0255220718
Fax: 0255219419
E-mail: caras@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Cluj
Adresa: Str. Corneliu Coposu, Nr. 41, Cluj-Napoca, Jud. Cluj
Telefon: 0721275329, 0264591702
Fax: 0264594344
E-mail: cluj@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Constanta
Adresa: Bd. 1 Mai, Nr. 1B, Bl. H9, Jud. Constanta
Telefon: 0721275330, 0241515776
Fax: 0241515766
E-mail: constanta@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Covasna
Adresa: Str. Lacramioarei, Nr. 13, Bl. 40, Sc. D, Ap. 1, Sfantu Gheorghe, Jud. Covasna
Telefon: 0721275295, 0267315164
Fax: 0267316592
E-mail: covasna@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Dambovita
Adresa: Piata Tricolorului, Nr. 4, Et. 2, Targoviste, Jud. Dambovita
Telefon: 0721275296, 0245640701
Fax: 0245640700
E-mail: dambovita@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Dolj
Adresa: Str. Virgil Madgearu, Nr. 11A, Craiova, Jud. Dolj
Telefon: 0721275297
Telefon/Fax: 0251406242
E-mail: dolj@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Galati
Adresa: Str. Brailei, Nr. 88, Bl. BR, Nr. 5B, Et. 1, Jud. Galati
Telefon: 0721275298, 0236414300
Fax: 0236460433
E-mail: galati@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Giurgiu
Adresa: Str. Bucuresti, Bl. 2C1B, Ap. 3, Jud. Giurgiu
Telefon: 0721275299
Telefon/Fax: 0246218265
E-mail: giurgiu@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Gorj
Adresa: Str. Victoriei, Nr. 94A, Targu Jiu, Jud. Gorj
Telefon: 0721275300
Telefon/Fax: 0253212136
E-mail: gorj@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Harghita
Adresa: Str. Zsogodi Nagy Imre, Nr. 45A, Miercurea Ciuc, Jud. Harghita
Telefon: 0721275333, 0266372611
Fax: 0266310593
E-mail: harghita@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Hunedoara
Adresa: Str. Horia, Nr. 63, Deva, Jud. Hunedoara
Telefon: 0721275301
Telefon/Fax: 0254216030, 0254229100
E-mail: hunedoara@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Ialomita
Adresa: Str. Viilor, Nr. 90-92, Slobozia, Jud. Ialomita
Telefon: 0721275302
Telefon/Fax: 0243234071, 0243230403
E-mail: ialomita@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Iasi
Adresa: Str. Canta, Nr. 52, Bl. 530, Sc. B, Ap. 3, Jud. Iasi
Telefon: 0721275303, 0232235714
Fax: 0232257192
E-mail: iasi@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Ilfov
Adresa: Bd. Expozitiei, Nr. 1K, Sector 1, Bucuresti
Telefon: 0721275323
Telefon/Fax: 0213501398
E-mail: ilfov@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Maramures
Adresa: Bd. Bucuresti, Nr. 63, Baia Mare, Jud. Maramures
Telefon: 0721275331, 0262227902
Fax: 0262227846
E-mail: maramures@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Mehedinti
Adresa: Str. Traian, Nr. 105, Parter, Drobeta-Turnu Severin, Jud. Mehedinti
Telefon: 0721275304
Telefon/Fax: 0252317363
E-mail: mehedinti@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Mures
Adresa: Str. Marasti, Nr. 16, Targu Mures, Jud. Mures
Telefon: 0721275305, 0265256278
Fax: 0265255939
E-mail: mures@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Neamt
Adresa: Bd. Traian, Nr. 15, Bl. A3, Parter, Piatra Neamt, Jud. Neamt
Telefon: 0721275306, 0233214045, 0233232190
Fax: 0233216337
E-mail: neamt@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Olt
Adresa: Bd. Nicolae Titulescu, Nr. 47, Slatina, Jud. Olt
Telefon: 0721275307
Telefon/Fax: 0249432006
E-mail: olt@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Prahova
Adresa: Str. Andrei Muresanu, Nr. 58, Ploiesti, Jud. Prahova
Telefon: 0721275308, 0244598321
Fax: 0244599189
E-mail: prahova@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Salaj
Adresa: Piata 1 Decembrie 1918, Nr. 8, Bl. A, Ap. 5, Zalau, Jud. Salaj
Telefon: 0721275310
Telefon/Fax: 0260616977
E-mail: salaj@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Satu Mare
Adresa: Str. Inaului, Nr. 31, Jud. Satu Mare
Telefon: 0721275309
Telefon/Fax: 0261710595
E-mail: satu-mare@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Sibiu
Adresa: Str. Stefan cel Mare, Nr. 6, Jud. Sibiu
Telefon: 0721275002, 0269237711
Fax: 0269234797
E-mail: sibiu@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Suceava
Adresa: Str. Mitropoliei, Nr. 32, Bl. M, Jud. Suceava
Telefon: 0721275311, 0230521932, 0230531410
Fax : 0230531411
E-mail: suceava@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Teleorman
Adresa: Str. Turnu Magurele, Nr. 3, Alexandria, Jud. Teleorman
Telefon: 0721275312
Telefon/Fax: 0247312828
E-mail: teleorman@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Timis
Adresa: Calea Dorobantilor, Nr. 90, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: 0721275003, 0256436771
Fax: 0256434464
E-mail: timis@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Tulcea
Adresa: Str. Mircea Voda, Nr. 8, Jud. Tulcea
Telefon: 0721275313
Telefon/Fax: 0240534086
E-mail: tulcea@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Valcea
Adresa: Str. Drumul Campului, Nr. 15A, Ramnicu Valcea, Jud. Valcea
Telefon: 0721275315
Telefon/Fax: 0250731240, 0250730241
E-mail: valcea@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Vaslui
Adresa: Str. Calugareni, Nr. 144, Jud. Vaslui
Telefon: 0721275314
Telefon/Fax: 0235311753
E-mail: vaslui@arr.ro

Autoritatea Rutiera Romana – Agentia Vrancea
Adresa: Str. Vilcele, Nr. 7, Parter, Focsani, Jud. Vrancea
Telefon: 0723379253
Telefon/Fax: 0237223509
E-mail: vrancea@arr.ro