Euro 2020

Grupa A

11.06.2021, 21:00

Turcia – Italia

0 – 3

12.06.2021, 15:00

Tara Galilor – Elvetia

1 – 1

16.06.2021, 18:00

Turcia – Tara Galilor

0 – 2

16.06.2021, 21:00

Italia – Elvetia

3 – 0

20.06.2021, 18:00

Italia – Tara Galilor

1 – 0

20.06.2021, 18:00

Elvetia – Turcia

3 – 1

Grupa B

12.06.2021, 18:00

Danemarca – Finlanda

0 – 1

12.06.2021, 21:00

Belgia – Rusia

3 – 0

16.06.2021, 15:00

Finlanda – Rusia

0 – 1

17.06.2021, 18:00

Danemarca – Belgia

1 – 2

21.06.2021, 21:00

Finlanda – Belgia

0 – 2

21.06.2021, 21:00

Rusia – Danemarca

1 – 4

Grupa C

13.06.2021, 18:00

Austria – Macedonia de Nord

3 – 1

13.06.2021, 21:00

Tarile de Jos – Ucraina

3 – 2

17.06.2021, 15:00

Ucraina – Macedonia de Nord

2 – 1

17.06.2021, 21:00

Tarile de Jos – Austria

21.06.2021, 18:00

Ucraina – Austria

0 – 1

21.06.2021, 18:00

Macedonia de Nord – Tarile de Jos

0 – 3

Grupa D

13.06.2021, 15:00

Anglia – Croatia

1 – 0

14.06.2021, 15:00

Scotia – Cehia

0 – 2

18.06.2021, 18:00

Croatia – Cehia

1 – 1

18.06.2021, 21:00

Anglia – Scotia

0 – 0

22.06.2021, 21:00

Cehia – Anglia

22.06.2021, 21:00

Croatia – Scotia

Grupa E

14.06.2021, 18:00

Polonia – Slovacia

1 – 2

14.06.2021, 21:00

Spania – Suedia

0 – 0

18.06.2021, 15:00

Suedia – Slovacia

1 – 0

19.06.2021, 21:00

Spania – Polonia

1 – 1

23.06.2021, 18:00

Suedia – Polonia

23.06.2021, 18:00

Slovacia – Spania

Grupa F

15.06.2021, 18:00

Ungaria – Portugalia

0 – 3

15.06.2021, 21:00

Franta – Germania

1 – 0

19.06.2021, 15:00

Ungaria – Franta

1 – 1

19.06.2021, 18:00

Portugalia – Germania

23.05.2021, 21:00

Germania – Ungaria

23.05.2021, 21:00

Portugalia – Franta

8-imi de finala

26.06.2021, 18:00

Tara Galilor – Danemarca

26.06.2021, 21:00

Italia – Austria

27.06.2021, 18:00

Tarile de Jos – 3D/E/F

27.06.2021, 21:00

Belgia – 3A/D/E/F

28.06.2021, 18:00

2D – 2E

28.06.2021, 21.00

1F – 3A/B/C

29.06.2021, 18:00

1D – 2F

29.06.2021, 21:00

1E – 3A/B/C/D

Sferturi de finala

2.07.2021, 18:00

Optime 6 – Optime 5

2.07.2021, 21:00

Optime 4 – Optime 2

3.07.2021, 18:00

Optime 3 – Optime 1

3.07.2021, 21:00

Optime 8 – Optime 7

Semifinale

6.07.2021, 21:00

Sfert 2 – Sfert 1

7.07.2021, 21:00

Sfert 4 – Sfert 3

Finala

11.07.2021, 21:00

Semifinala 1 – Semifinala 2