Camera de Conturi

Camera de Conturi Alba
Adresa: Str. Regina Maria, Nr. 14, Cod postal 510103, Alba Iulia, Jud. Alba
Telefon: 0258811104
E-mail: ccalba@rcc.ro

Camera de Conturi Arad
Adresa: Bd. General Dragalina, Nr. 10, Cod postal 310132, Jud. Arad
Telefon: 0257281979
E-mail: ccarad@rcc.ro

Camera de Conturi Arges
Adresa: Str. Maior Sontu, Nr. 2, Cod postal 110043, Pitesti, Jud. Arges
Telefon: 0248210666
E-mail: ccarges@rcc.ro

Camera de Conturi Bacau
Adresa: Str. Nicolae Balcescu, Nr. 5, Cod postal 600053, Jud. Bacau
Telefon: 0234510025
E-mail: ccbacau@rcc.ro

Camera de Conturi Bihor
Adresa: Str. Roman Ciorogariu, Nr. 65, Cod postal 410017, Oradea, Jud. Bihor
Telefon: 0259418938
E-mail: ccbihor@rcc.ro

Camera de Conturi Bistrita-Nasaud
Adresa: Str. Gheorghe Sincai, Nr. 22, Cod postal 420041, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0263236534, 0263236535
E-mail: ccbistritanasaud@rcc.ro

Camera de Conturi Botosani
Adresa: Str. Unirii, Nr. 10A, Cod postal 710233, Jud. Botosani
Telefon: 0231517252, 0231510499
E-mail: ccbotosani@rcc.ro

Camera de Conturi Braila
Adresa: Str. Nicolae Grigorescu, Nr. 1, Cod postal 810131, Jud. Braila
Telefon: 0239613999, 0239615423
E-mail: ccbraila@rcc.ro

Camera de Conturi Brasov
Adresa: Str. Piata Enescu, Nr. 3, Cod postal 500031, Jud. Brasov
Telefon: 0268475583
E-mail: ccbrasov@rcc.ro

Camera de Conturi Bucuresti
Adresa: Str. Georges Clemenceau, Nr. 3, Cod postal 010295, Sector 1, Bucuresti
Telefon: 0213121464
E-mail: ccbucuresti@rcc.ro

Camera de Conturi Buzau
Adresa: Str. Bulevardul Garii, Nr. 18, Cod postal 120218, Jud. Buzau
Telefon: 0238710408
Fax: 0238720921
E-mail: ccbuzau@rcc.ro

Camera de Conturi Calarasi
Adresa: Str. Progresul, Nr. 23, Bl. B34, Cod postal 910001, Jud. Calarasi
Telefon: 0242313201
E-mail: cccalarasi@rcc.ro

Camera de Conturi Caras-Severin
Adresa: Str. Timisorii, Nr. 5, Cod postal 320232, Resita, Jud. Caras-Severin
Telefon: 0255226066
E-mail: cccarassverin@rcc.ro

Camera de Conturi Cluj
Adresa: Str. Motilor, Nr. 18, Cod postal 400001, Cluj-Napoca, Jud. Cluj
Telefon: 0264593530
E-mail: cccluj@rcc.ro

Camera de Conturi Constanta
Adresa: Bd. Ferdinand, Nr. 7Bis, Cod postal 900726, Jud. Constanta
Telefon: 0241618380
E-mail: ccconstanta@rcc.ro

Camera de Conturi Covasna
Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, Nr. 13, Cod postal 520008, Sfantu Gheorghe, Jud. Covasna
Telefon: 0267351548
E-mail: ccovasna@rcc.ro

Camera de Conturi Dambovita
Adresa: Bd. Mircea cel Batran, Nr. 3, Bl. A1, Scara C, Cod postal 130018, Targoviste, Jud. Dambovita
Telefon: 0245211100
E-mail: ccdambovita@rcc.ro

Camera de Conturi Dolj
Adresa: Str. Brestei, Nr. 97, Cod postal 200420, Craiova, Jud. Dolj
Telefon: 0251412080, 0351439461, 0351439462
E-mail: ccdolj@rcc.ro

Camera de Conturi Galati
Adresa: Bd. Marea Unire, Nr. 109, Cod postal 800329, Jud. Galati
Telefon: 0236460672
E-mail: ccgalati@rcc.ro

Camera de Conturi Giurgiu
Adresa: Sos. Bucuresti, Nr. 10A, Bl. 111, Sc. A+B, Cod postal 080303, Jud. Giurgiu
Telefon: 0246217626
E-mail: ccgiurgiu@rcc.ro

Camera de Conturi Gorj
Adresa: Bd. Constantin Brancusi, Nr. 47, Cod postal 210188, Targu Jiu, Jud. Gorj
Telefon: 0253216787
E-mail: ccgorj@rcc.ro

Camera de Conturi Harghita
Adresa: Piata Libertatii, Nr. 14, Cod postal 530100, Miercurea Ciuc, Jud. Harghita
Telefon: 0266372066
E-mail: ccharghita@rcc.ro

Camera de Conturi Hunedoara
Adresa: Str. 1 Decembrie, Nr. 24, Cod postal 330025, Deva, Jud. Hunedoara
Telefon: 0254218595, 0254218800
E-mail: cchunedoara@rcc.ro

Camera de Conturi Ialomita
Adresa: Str. Episcopiei, Nr. 3, Cod postal 920000, Slobozia, Jud. Ialomita
Telefon: 0243231402
E-mail: ccialomita@rcc.ro

Camera de Conturi Iasi
Adresa: Str. Sarariei, Nr. 189, Cod postal 700351, Jud. Iasi
Telefon: 0232212052
E-mail: cciasi@rcc.ro

Camera de Conturi Ilfov
Adresa: Bd. Regina Elisabeta, Nr. 3, Et. 5, Cod postal 030018, Sector 3, Bucuresti
Telefon/Fax: 0213120324
E-mail: ccilfov@rcc.ro

Camera de Conturi Maramures
Adresa: Str. Gheorghe Sincai, Nr. 29, Cod postal 430311, Baia Mare, Jud. Maramures
Telefon: 0262211645
E-mail: ccmaramures@rcc.ro

Camera de Conturi Mehedinti
Adresa: Str. Traian, Nr. 95, Cod postal 220134, Drobeta-Turnu Severin, Jud. Mehedinti
Telefon: 0252325348
E-mail: ccmehedinti@rcc.ro

Camera de Conturi Mures
Adresa: Str. Aleea Carpati, Nr. 17, Cod postal 540303, Targu Mures, Jud. Mures
Telefon: 0265210075
E-mail: ccmures@rcc.ro

Camera de Conturi Neamt
Adresa: Str. Petru Movila, Nr. 115C, Cod postal 610094, Piatra Neamt, Jud. Neamt
Telefon: 0233219599
E-mail: ccneamt@rcc.ro

Camera de Conturi Olt
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, Nr. 47, Cod postal 230100, Slatina, Jud. Olt
Telefon: 0249410724, 0249410725
E-mail: ccolt@rcc.ro

Camera de Conturi Prahova
Adresa: Str. Bogdan Petriceicu Hasdeu, Nr. 19, Cod postal 100538, Ploiesti, Jud. Prahova
Telefon: 0244596860
E-mail: ccprahova@rcc.ro

Camera de Conturi Salaj
Adresa: Str. Corneliu Coposu, Nr. 5, Cod postal 450008, Zalau, Jud. Salaj
Telefon: 0260632322
E-mail: ccsalaj@rcc.ro

Camera de Conturi Satu Mare
Adresa: Piata 25 Octombrie, Nr. 1, Et. IX-X, Cod postal 440026, Jud. Satu Mare
Telefon: 0261716555
E-mail: ccsatumare@rcc.ro

Camera de Conturi Sibiu
Adresa: Str. Nicolaus Olahus, Nr. 1B, Cod postal 550370, Jud. Sibiu
Telefon: 0269210127
E-mail: ccsibiu@rcc.ro

Camera de Conturi Suceava
Adresa: Str. Petru Rares, Nr. 12, Bl. I5, Cod postal 720017, Jud. Suceava
Telefon: 0230520389
E-mail: ccsuceava@rcc.ro

Camera de Conturi Teleorman
Adresa: Str. Ion Creanga, Nr. 53, Cod postal 140033, Alexandria, Jud. Teleorman
Telefon: 0247315908
E-mail: ccteleorman@rcc.ro

Camera de Conturi Timis
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 8, Cod postal 300004, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: 0256490833
E-mail: cctimis@rcc.ro

Camera de Conturi Tulcea
Adresa: Str. sublocotenent Gavrilov Corneliu, Nr. 150, Cod postal 820119, Jud. Tulcea
Telefon: 0240518577
E-mail: cctulcea@rcc.ro

Camera de Conturi Valcea
Adresa: Str. Regina Maria, Nr. 4, Cod postal 240712, Ramnicu Valcea, Jud. Valcea
Telefon: 0250733414
E-mail: ccvalcea@rcc.ro

Camera de Conturi Vaslui
Adresa: Str. Mihail Kogalniceanu, Nr. 28, Cod postal 730111, Jud. Vaslui
Telefon: 0235311296
E-mail: ccvaslui@rcc.ro

Camera de Conturi Vrancea
Adresa: Str. Mihail Kogalniceanu, Nr. 1, Cod postal 620036, Focsani, Jud. Vrancea
Telefon: 0237225900
E-mail: ccvrancea@rcc.ro