Garda Nationala de Mediu

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Alba
Adresa: Str. Lalelelor, Nr. 7B, Alba Iulia, Jud. Alba
Telefon: 0258816834
Fax: 0258830002
E-mail: cjalba@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Arad
Adresa: Str. Desseanu, Nr. 2, Jud. Arad
Telefon: 0257280815, 0374628257
Fax: 0257257042
E-mail: cjarad@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Arges
Adresa: Str. Constantin Statescu, Nr. 5, Pitesti, Jud. Arges
Telefon: 0248213049
Fax: 0248212860
E-mail: cjarges@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Bacau
Adresa: Str. Ion Ionescu de la Brad, Nr. 68, Jud. Bacau
Telefon: 0234581281
Fax: 0234519994
E-mail: cjbacau@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Bihor
Adresa: Bd. Dacia, Nr. 25A, Oradea, Jud. Bihor
Telefon: 0374826522, 0374628259
Fax: 0259432863
E-mail: cjbihor@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Bistrita-Nasaud
Adresa: Str. Marasesti, Nr. 2, Bistrita, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0263213194, 0374628263
Fax: 0263213581
E-mail: cjbistrita@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Botosani
Adresa: Str. Vanatorilor, Nr. 2, Jud. Botosani
Telefon: 0231584138
Fax: 0231580055
E-mail: cjbotosani@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Braila
Adresa: Bd. Alexandru Ioan Cuza, Nr. 3, Et. 4, Jud. Braila
Telefon: 0239625392
Fax: 0239625312
E-mail: cjbraila@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Brasov
Adresa: Str. Caramidariei, Nr. 1, Jud. Brasov
Telefon: 0268417028
Fax: 0268418047
E-mail: cjbrasov@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Municipiul Bucuresti
Adresa: Bd. Unirii, Nr. 72, Bl. J3C, Et. 6, Sector 3, Bucuresti
Telefon: 0213268984
Fax: 0213268983
E-mail: cmbuc@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Buzau
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, Nr. 3, Jud. Buzau
Telefon: 0238725833
Fax: 0238726442
E-mail: cjbuzau@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Calarasi
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 44Bis, Jud. Calarasi
Telefon: 0204317028
Fax: 0242314450
E-mail: cjcalarasi@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Caras-Severin
Adresa: Bd. I.L. Caragiale, Nr. 16, Resita, Jud. Caras-Severin
Telefon: 0355401157, 0374628255
Fax: 0355401156
E-mail: cjcaras@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Cluj
Adresa: Str. G-ral Traian Mosoiu, Nr. 49, Cluj-Napoca, Jud. Cluj
Telefon: 0264410719, 0374628264
Fax: 0264410718
E-mail: cjcluj@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Constanta
Adresa: Bd. Mamaia, Nr. 300, Jud. Constanta
Telefon: 0241698555
Fax: 0241690990
E-mail: cjconstanta@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Covasna
Adresa: Bd. Grigore Balan, Nr. 10, Sfantu Gheorghe, Jud. Covasna
Telefon: 0267318054
Fax: 0374826570
E-mail: cjcovasna@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Dambovita
Adresa: Calea Ialomitei, Nr. 1, Targoviste, Jud. Dambovita
Telefon: 0345401011
Fax: 0245218260
E-mail: cjdambovita@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Dolj
Adresa: Str. Amaradiei, Nr. 93-95, Et. 3, Craiova, Jud. Dolj
Telefon: 0251418614, 0374628251
Fax: 0251419247
E-mail: cjdolj@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Galati
Adresa: Str. Logofat Tautu, Nr. 24, Jud. Galati
Telefon: 0236413170
Fax: 0236460098
E-mail: cjgalati@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Giurgiu
Adresa: Str. Fundatura Frumoasei, Nr. 2, Jud. Giurgiu
Telefon: 0246217702
Fax: 0246216502
E-mail: cjgiurgiu@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Gorj
Adresa: Str. Unirii, Nr. 76, Targu Jiu, Jud. Gorj
Telefon: 0253211331
Fax: 0253221651
E-mail: cjgorj@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Harghita
Adresa: Str. Marton Aron, Nr. 43, Miercurea Ciuc, Jud. Harghita
Telefon: 0266206058
Fax: 0266312766
E-mail: cjharghita@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Hunedoara
Adresa: Str. Aurel Vlaicu, Nr. 25, Et. 1, Deva, Jud. Hunedoara
Telefon: 0254219790, 0374628254
Fax: 0254293587
E-mail: cjhunedoara@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Ialomita
Adresa: Str. Lujerului, Nr. 1, Slobozia, Jud. Ialomita
Telefon: 0243236486
Fax: 0243236446
E-mail: cjialomita@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Iasi
Adresa: Str. Fantanilor, Nr. 7A, Jud. Iasi
Telefon: 0232410210
Fax: 0232410270
E-mail: cjiasi@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Ilfov
Adresa: Bd. Unirii, Nr. 72, Bl. J3C, Et. 2, Sector 3, Bucuresti
Telefon: 0213268986
Fax: 0213206201
E-mail: cjilfov@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Maramures
Adresa: Str. George Cosbuc, Nr. 52, Baia Mare, Jud. Maramures
Telefon: 0262215842, 0374628262
Fax: 0262215843
E-mail: cjmaramures@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Mehedinti
Adresa: Str. Baile Romane, Nr. 3, Drobeta-Turnu Severin, Jud. Mehedinti
Telefon: 0252320772, 0374628252
Fax: 0252332142
E-mail: cjmehedinti@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Mures
Adresa: Str. Podeni, Nr. 10, Targu Mures, Jud. Mures
Telefon: 0265315007
Fax: 0265315006
E-mail: cjmures@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Neamt
Adresa: Str. Nufarului, Nr. 19, Piatra Neamt, Jud. Neamt
Telefon: 0233218954
Fax: 0233218964
E-mail: cjneamt@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Olt
Adresa: Str. Ion Morosanu, Nr. 3, Slatina, Jud. Olt
Telefon: 0249438094
Fax: 0249416269
E-mail: cjolt@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Prahova
Adresa: Sos. Decebal, Nr. 17, Ploiesti, Jud. Prahova
Telefon: 0244512536
Fax: 0244544495
E-mail: cjprahova@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Salaj
Adresa: Str. Gheorghe Lazar, Nr. 20, Zalau, Jud. Salaj
Telefon: 0260662618, 0374628260
Fax: 0260662663
E-mail: cjsalaj@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Satu Mare
Adresa: Str. Ioan Slavici, Nr. 74, Jud. Satu Mare
Telefon: 0261750050, 0374628261
Fax: 0261750770
E-mail: cjsatumare@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Sibiu
Adresa: DN 1, f.n. Loc. Selimber, Jud. Sibiu
Telefon: 0269445738
Fax: 0269240063
E-mail: cjsibiu@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Suceava
Adresa: Str. Sofia Vicoveanca, Nr. 72, Jud. Suceava
Telefon: 0230550024
Fax: 0230550008
E-mail: cjsuceava@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Teleorman
Adresa: Str. Independentei, Bl. 306, Parter, Alexandria, Jud. Teleorman
Telefon: 0247421067
Fax: 0374826574
E-mail: cjteleorman@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Timis
Adresa: Str. Carei, Nr. 9D, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: 0256219892, 0374628256
Fax: 0256293587
E-mail: cjtimis@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Tulcea
Adresa: Str. 14 Noiembrie, Nr. 5, Jud. Tulcea
Telefon: 0240517321
Fax: 0240512681
E-mail: cjtulcea@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Valcea
Adresa: Str. Preda Buzescu, Nr. 3, Ramnicu Valcea, Jud. Valcea
Telefon: 0250733492
Fax: 0250734693
E-mail: cjvalcea@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Vaslui
Adresa: Str. Calugareni, Nr. 63, Jud. Vaslui
Telefon: 0235317254
Fax: 0374826548
E-mail: cjvaslui@gnm.ro

Garda Nationala de Mediu – Comisariatul Judetean Vrancea
Adresa: Str. Comisia Centrala, Nr. 72-74, Focsani, Jud. Vrancea
Telefon: 0237621300
Fax: 0237621375
E-mail: cjvrancea@gnm.ro

Comisariatul Rezervatiei Biosferei „Delta Dunarii”
Adresa: Str. Grigore Antipa, Nr. 10, Et. 6, Jud. Tulcea
Telefon: 0240519419
Fax: 0240510054
E-mail: crbdd@gnm.ro