Inspectoratul Regional in Constructii Centru

Inspectoratul Regional in Constructii Centru
Adresa: Calea Bucurestilor, Nr. 10D, Cod postal 500326, Jud. Brasov
Telefon: 0268319364, 0268326190
Fax: 0268310188
E-mail: centru@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Mures, Sibiu.

Inspectoratul Judetean in Constructii Alba
Adresa: Bd. Ferdinand I, Nr. 24, Cod postal 510114, Alba Iulia, Jud. Alba
Telefon: 0258738206
Fax: 0258819860
E-mail: alba@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Brasov
Adresa: Calea Bucurestilor, Nr. 10D, Cod postal 500326, Jud. Brasov
Telefon: 0268326190
Fax: 0268310188
E-mail: brasov@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Covasna
Adresa: Bd. Gr. Balan, Nr. 6, Bl. 42, Sc. D, Ap. 3, Cod postal 520013, Sfantu Gheorghe, Jud. Covasna
Telefon: 0267351568
Fax: 0267708901
E-mail: covasna@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Harghita
Adresa: Piata Libertatii, Nr. 5, Et 3, Cam. 327, Cod postal 530140, Miercurea Ciuc, Jud. Harghita
Telefon: 0266371429
Fax: 0266313205
E-mail: harghita@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Mures
Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 43, Cod postal 540027, Targu Mures, Jud. Mures
Telefon: 0265267127
Fax: 0265311132
E-mail: mures@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Sibiu
Adresa: Str. Hipodromului, Nr. 2C, Cod postal 550360, Jud. Sibiu
Telefon: 0269210562
Fax: 0269421970
E-mail: sibiu@isc.gov.ro