Inspectoratul Regional in Constructii Nord – Est

Inspectoratul Regional in Constructii Nord-Est
Adresa: Str. Pictor Aman, Nr. 94D, Cod postal 600164, Jud. Bacau
Telefon: 0234576720
Fax: 0334860102
E-mail: nord-est@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Bacau, Botosani, Iasi, Neamt, Suceava, Vaslui.

Inspectoratul Judetean in Constructii Bacau
Adresa: Str. Pictor Aman, Nr. 94D, Cod postal 600164, Jud. Bacau
Telefon: 0234576720
Fax: 0334860102
E-mail: bacau@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Botosani
Adresa: Bd. Mihai Eminescu, Nr. 34A, Cod postal 710030, Jud. Botosani
Telefon: 0231511863
Fax: 0231515113
E-mail: botosani@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Iasi
Adresa: Str. Pacurari, Nr. 162, Cod postal 700545, Jud. Iasi
Telefon: 0232244621, 0232274235
Fax: 0232244617
E-mail: iasi@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Neamt
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 4A, Cod postal 610005, Piatra Neamt, Jud. Neamt
Telefon: 0233219035
Fax: 0233250267
E-mail: neamt@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Suceava
Adresa: Str. Universitatii Nr. 48, Et. 1, Cod postal 720228, Jud. Suceava
Telefon: 0230523639
Fax: 0230251570
E-mail: suceava@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Vaslui
Adresa: Str. Calugareni, Nr. 21, Cod postal 730148, Jud. Vaslui
Telefon: 0235311931
Fax: 0235311931
E-mail: vaslui@isc.gov.ro