Inspectoratul Regional in Constructii Nord – Vest

Inspectoratul Regional in Constructii Nord-Vest
Adresa: Calea Dorobantilor, Nr. 70, Et. 3, Cod postal 400609, Cluj-Napoca, Jud. Cluj
Telefon: 0264447791, 0264411923, 0264460890
Fax: 0264413005
E-mail: nord-vest@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Bihor, Bistrita-Nasaud, Cluj, Maramures, Salaj, Satu Mare.

Inspectoratul Judetean in Constructii Bihor
Adresa: Str. Vasile Alecsandri, Nr. 21-23, Cod postal 410072, Oradea, Jud. Bihor
Telefon: 0259418576
Fax: 0259418577
E-mail: bihor@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Bistrita-Nasaud
Adresa: Bd. Republicii, Nr. 19, Bistrita, Cod postal 420053, Jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0263210785
Telefon/Fax: 0263231607
E-mail: bistrita-nasaud@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Cluj
Adresa: Calea Dorobantilor, Nr. 70, Et. 3, Cod postal 400609, Cluj-Napoca, Jud. Cluj
Telefon: 0264447791, 0264411923
Fax: 0264413005
E-mail: cluj@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Maramures
Adresa: Str. Culturii, Nr. 9, Cod postal 430316, Baia Mare, Jud. Maramures
Telefon: 0262215799
Fax: 0262707603
E-mail: maramures@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Salaj
Adresa: Str. Ady Endre, Nr. 10, Cod postal 450009, Zalau, Jud. Salaj
Telefon: 0260661824
Fax: 0260611149
E-mail: salaj@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Satu Mare
Adresa: Str. Randunelelor, Nr. 20A, Cod postal 440049, Jud. Satu Mare
Telefon: 0261710085
Telefon/Fax: 0261712256
E-mail: satu-mare@isc.gov.ro