Inspectoratul Regional in Constructii Sud – Est

Inspectoratul Regional in Constructii Sud-Est
Adresa: Str. Flamanda, Nr. 50-52, Cod postal 900600, Jud. Constanta
Telefon: 0241516139, 0241611607
Fax: 0241516105
E-mail: sud-est@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Braila, Buzau, Constanta, Galati, Tulcea, Vrancea.

Inspectoratul Judetean in Constructii Braila
Adresa: Str. Grivitei, Nr. 124-126, Cod postal 810213, Jud. Braila
Telefon: 0239630050
Fax: 0239611832
E-mail: braila@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Buzau
Adresa: Str. Aleea Gladiolei, Nr. 15, Cod postal 120187, Jud. Buzau
Telefon: 0238412874
Fax: 0238432636
E-mail: buzau@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Constanta
Adresa: Str. Flamanda, Nr. 50-52, Cod postal 900600, Jud. Constanta
Telefon: 0241516139, 0241611607, 0241512272
Fax: 0241516105
E-mail: constanta@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Galati
Adresa: Str. Alexandru Cernat, Nr. 1, Cod postal 800303, Jud. Galati
Telefon: 0236430016
Fax: 0236418440
E-mail: galati@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Tulcea
Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 9, Cod postal 820120, Jud. Tulcea
Telefon: 0240513770, 0240510392
Fax: 0240516265
E-mail: tulcea@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Vrancea
Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 15, Cod postal 620034, Focsani, Jud. Vrancea
Telefon: 0237610275, 0237610620
Fax: 0237212322
E-mail: vrancea@isc.gov.ro