Inspectoratul Regional in Constructii Sud – Muntenia

Inspectoratul Regional in Constructii Sud-Muntenia
Adresa: Str. Gheorghe Doja, Nr. 38, Cod postal 100141, Ploiesti, Jud. Prahova
Telefon: 0244512957, 0244513205, 0244520252
Fax: 0244594517
E-mail: sud-muntenia@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Arges, Calarasi, Dambovita, Giurgiu, Ialomita, Prahova, Teleorman.

Inspectoratul Judetean in Constructii Arges
Adresa: Bd. I.C Bratianu, Nr. 56, Cod postal 110121, Pitesti, Jud. Arges
Telefon: 0248635003
Fax: 0248220450
E-mail: arges@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Calarasi
Adresa: Str. 13 Decembrie, Nr. 18, Cod postal 910014, Jud. Calarasi
Telefon: 0242311520
Fax: 0242316478
E-mail: calarasi@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Dambovita
Adresa: Bd. Libertatii, Nr. 7A, Cod postal 130009, Targoviste, Jud. Dambovita
Telefon: 0245640196
Fax: 0245214886
E-mail: dambovita@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Giurgiu
Adresa: Str. Bucuresti, Bl. 105, Sc. B, Mezanin, Cod postal 080044, Jud. Giurgiu
Telefon: 0246211306
Fax: 0246213206
E-mail: giurgiu@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Ialomita
Adresa: Str. Lujerului, Nr. 2, Cod postal 920056, Slobozia, Jud. Ialomita
Telefon: 0243232670
Fax: 0243212125
E-mail: ialomita@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Prahova
Adresa: Str. Gheorghe Doja, Nr. 38, Cod postal 100141, Ploiesti, Jud. Prahova
Telefon: 0244512957, 0244513205
Fax: 0244594517
E-mail: prahova@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Teleorman
Adresa: Str. Independentei, Nr. 4Bis, Cod postal 140041, Jud. Teleorman
Telefon: 0247311414
Fax: 0247314275
E-mail: teleorman@isc.gov.ro