Inspectoratul Regional in Constructii Sud – Vest Oltenia

Inspectoratul Regional in Constructii Sud-Vest Oltenia
Adresa: Str. Unirii, Nr. 7, Cod postal 200419, Craiova, Jud. Dolj
Telefon: 0251410085
Fax: 0251410506
E-mail: sud-vest@isc.gov.ro
Aria de competenta: Judetul Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Valcea.

Inspectoratul Judetean in Constructii Dolj
Adresa: Str. Unirii, Nr. 7, Cod postal 200419, Craiova, Jud. Dolj
Telefon: 0251411130
Fax: 0251410062
E-mail: dolj@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Gorj
Adresa: Bd. Nicolae Titulescu, Bl. 6, Parter, Cod postal 210154, Targu Jiu, Jud. Gorj
Telefon: 0253210323
Fax: 0253211300
E-mail: gorj@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Mehedinti
Adresa: Bd. Carol I, Nr. 11, Cod postal 220099, Drobeta-Turnu Severin, Jud. Mehedinti
Telefon: 0252225409
Fax: 0252314965
E-mail: mehedinti@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Olt
Adresa: Str. Ana Ipatescu, Nr. 4A, Cod postal 230083, Slatina, Jud. Olt
Telefon: 0249420616
Fax: 0249412825
E-mail: olt@isc.gov.ro

Inspectoratul Judetean in Constructii Valcea
Adresa: Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 18, Cod postal 240566, Ramnicu Valcea, Jud. Valcea
Telefon: 0250731736
Fax: 0250731737
E-mail: valcea@isc.gov.ro